Black Bear s.r.o.
Telefon:777 571 537

Mobilní Laser Game - Begeara ©

Unikátní produkt v nabídce Laser Game systémů, využitelný v interiéru i exteriéru. Jednoduchý na obsluhu i údržbu, plně přenosný a skladný. Dle potřeby a zadání obsahuje volitelně 8 - 99 zbraní a osm herních módů ( na ilustračním obrázku je uvedena základní verze s osmi zbraněmi ) , což nabízí velmi variabilní množství hráčů v rámci jednoho turnaje. Systém Begeara© nabízí reálnou akční zábavu hráčům už od 6 let věku a díky svým širokým možnostem využití je vhodný jak pro teambuildingové agentury, tak i pro zájmová sdružení, či zábavní centra. Ve své kategorii je Begeara© nabízena za bezkonkurenční cenu, ve výhradním zastoupení spol. Black Bear, s.r.o., pro střední Evropu.


Statická Laser Game - Nexus ©

Plnohodnotná varianta pro indoor statický provoz a vlajková loď v nabídce Zone Eu ltd. nabízená ve výhradním zastoupení spol. Black Bear, s.r.o., pro střední Evropu. Nexus© nabízí veškerou spolehlivost a komfort, které se očekávají od takto využívaného a namáhaného zařízení. Díky plné kontrole nad nastavením a průběhem hry prostřednictvím software nabízí provozovateli možost neustále obměňovat herní podmínky a činit tak opakované návštěvy zábavního centra, kde je umístěn, stále atraktivní. Výsledná cena systému závisí zejména na počtu hracích vest a jejich příslušetnství.


Outdoorová Laser Game - Skirmish ©

Skirmish© je plně outdoorová verze Laser Game. Vlhkotěsná, vybavená tvrzeným plasto-železným skeletem je určena především do extrémních podmínek venkovního prostředí i za nepřízně počasí. Na výběr je množství typů zbraní s různým designem a vlastnostmi.


Ultimate Impact Dance Pad ©

Absolutní "top" v nabídce tanečních soft padů. Vhodný pro začínající i pokročilé hráče. Velmi lehký a skladný, přesto odolný. Připojitelný k PC / Mac přes rozhraní USB, podporuje taneční programy: Stepmania, Mungyodance, Dance With Intensity, a další. Uvedené taneční hry ( obslužný software ) jsou volně ke stažení ZDARMA, a to včetně následných průběžných aktualizací. Stačí tedy jen zakoupit podložku, stáhnout a nainstalovat jednu z uvedených her a začít tančit. Návod v češtině je součástí balení. Tento produkt nabízíme za nejnižší cenu v ČR.


Uvedené ceny neobsahují 19% DPH.