Black Bear s.r.o.
Telefon:777 571 537

O společnosti..

Společnost Black Bear, s.r.o. byla založena na podzim roku 2007, jako logické vyústění reorganizačních a kreativních plánů bývalých členů realizačního týmu zrušeného Zábavního centra Laser Game v Praze, na Národní třídě. Jejich dřívější bohaté zkušenosti z oblasti přípravy a pořádání společenských a teambuildingových aktivit, se spolu s odvážnými vizemi spojily v projektu, který si klade za cíl oslovit klienty na trhu zábavy v České republice zejména profesionalitou a inovativním přístupem k řešení požadavků.

Jeden z hlavních cílů společnosti je aktivně vytvářet a následně nabízet vlastní balíčky zábavních služeb, které se budou průběžně doplňovat a obměňovat v reakci na aktuální poptávku trhu. Za trh, resp. cílovou skupinu jsou v tomto případě považovány střední a větší společnosti, či společenské celky, které chápou potřebu aktivního odpočinku svých zaměstnanců, nebo členů, nikoli jako nutné zlo, ale jako silný motivační nástroj, či prevenci proti syndromu vyhoření.

Dlouhodobý a trvalý plán společnosti je dále také aktivně vyhledávat, sdružovat a rozšiřovat kontakty na zkušené dodavatele technologií a služeb z oboru, u nás i ve světě, za jejichž aktivní spolupráce je možné plnit i ta nejnáročnější přání klientů a partnerů. Pokud máte zájem, stát se naším dodavatelem, napište nám.

Mezi doplňkové aktivity společnosti patří distribuce zábavní techniky a její servis, stejně, jako poradenství při realizaci rozsáhlejších projektů, jako je např. vybudování nových - či správa stávajících - zábavních center.

Reference..

AC & C Public relations, s.r.o.
Axamit, s.r.o.
ComAp, s.r.o.
Horský, s.r.o.
Jam café
Kunick Group Czech Republic, s.r.o.
Pfizer spol. s r.o.
P.N.T., s.r.o
Restaurant Austria
Ringier ČR, a.s.
Servis 365
Schrack Technik spol. s r.o.
Vamix ČR, o.s.
X Zone, s.r.o.

Garance..