Black Bear s.r.o.
Telefon:777 571 537

NOVINKA!

Středověká kovárna

Novinka na Českém trhu zábavy ve výhradní nabídce naší společnosti. Máte šanci okusit atmosféru středověké polní kovárny, kde bez elektřiny a s pomocí jednoduchých nástrojů vznikají jedinečné a fantastické práce. Hosté se v rámci show seznámí s jednotlivými nástroji, technologiemi, vyzkouší si práci s měchem, nebo na kovadlině a mohou si i odnést nějakou drobnost, kterou si pod zkušeným vedením sami vyrobí. Veškeré vybavení je dobové, vč. kostýmů účinkujících kovářů. Pro zřízení atrakce postačí prostor 5 x 5 metrů. Součástí instalace je dobový stan, takže je kovárnu možné zřídit i za nepříznivého počasí.

Mobilní Laser Game ©

Novinka na Českém trhu zábavy ve výhradní nabídce naší společnosti. Reálná akční bojová simulace! Jedná se o obdobu klasické a známější Laser Game, jejíž statická instalace byla od roku 1993, do doby nedávné, umístěna na Národní třídě v Praze. Mobilní varianta klientům nabízí, oproti původní variantě, jedinečnou možnost zvolit si prostředí, ve kterém by rádi zažili napětí a adrenalin z reálného boje. Hrací arénu vám postavíme v interiérech nebo v exteriérech, které máte k dispozici, nebo které vám sami zajistíme.

Nevýherní hrací simulátory

Jako doplňek libovolné akce nabízíme do pronájmu nevýherní hrací simulátory ze všech kategorií: automobilové závody, motocyklové závody, sportovní, střelecké, soubojové nebo sci-fi. Stejně tak v naší stálé nabídce najdete takové klasiky, jako jsou - stolní fotbal, stolní hokej, stolní air hokej, fliper a další. Jako exkluzivní novinku navíc naší nabídku doplňují takzvané "silové automaty", mezi které patří - simulátor boxu, pákové přetlačování, úder palicí a další.V ceně pronájmu je již zahrnuta doprava a kalibrace.

Filmová dílna ©

je ucelený program vytvořený pro incentivní a teambuildingové akce. Na český trh přichází s jedinečnou myšlenkou – filmem jako hrou a prostředkem ke zlepšování komunikace. Je stále žádanější aktivitou, která zatraktivňuje teambuildingové programy. Celé akci předchází informativní schůzka, na které si klient vybere žánr. Grotesku, parodii, komedii, horor, akční film, muzikál, reklamu, videoklip, televizní zpravodajství, reportáž, dokument, mystifikaci atd. V případě většího počtu účastníků rozdělíme skupinu na několik týmů – filmových štábů, které spolu budou soutěžit. V rámci jednotlivých týmů budou klientům přiděleny různé filmové profese (režisér, kameraman, zvukař, herec atd. Natáčení bývá pro klienty tím nejzábavnějším okamžikem a zážitkem, na který se nezapomíná. Každému týmu je přidělen odborný poradce, který v případě potřeby klientovi s realizací pomáhá. Natáčení může probíhat v interiéru i exteriéru.

Fotokoutek ©

Ucelený balíček produkčních fotografických a DTP služeb, primárně určený jako doplňková atrakce. Je vhodný zejména na nejrůznější oslavy, zvláštní události, setkání, svatby, narozeniny, výročí, tématické srazy atp. Kulisu nebo zátiší vytváříme dle potřeb a požadavků klienta vždy unikátní, a k dané akci. Následně zkušený fotograf zhotovuje portréty skupin i jednotlivců, které buďto ihned tiskneme a předáváme jako dárek a památku z akce, anebo dodatečně graficky upravujeme a klientovi předáváme až finální tisky, spolu s datovým nosičem obsahujícím zdrojová a konečná data.

Výklad z karet ©

Paní Ester nabízí menším skupinám zájemců individuální výklad z tarotových karet ohledně každodenních osobních i pracovních svízelí života. Výklad pro každého zájemce trvá podle náročnosti 20 - 45 minut. A ačkoli se jedná o atrakci "magickou", můžete od ní očekávát zodpovědný a zkušený přístup, podložený mnohaletou praxí.

Taneční a hudební hry

Taneční a hudební hry jsou fenomén zejména v Asijských státech a v Evropě se začínají rozšiřovat až v posledních letech. Jedná se o interaktivní hry zaměřené na simulaci tance, zpěvu a hudebních nástrojů, jako je například klavír, kytara nebo bicí. Dále jsou to hry s vlastními ovladači jako je napodobenina mixážního pultu, či jen soustava tlačítek, které mají prověřit hráčův postřeh a smysl pro rytmus. Princip všech tanečních a hudebních her je velmi jednoduchý a v zásadě podobný - hráč musí potvrdit pozici tónu nebo rytmické značky ve správný okamžik a na správném místě.

Uvedené ceny neobsahují 20% DPH.